Reklama
  • Wtorek, 21 czerwca 2016 (11:41)

    Barwy szczęścia. Amelia nie może uwierzyć, że syn zdecydował się ją odwiedzić

Tomasz poznaje smutną historię życia ukochanej i postanawia jej pomóc. A Iwona znowu wprowadza się do Świderskiego.

Reklama

Wiele wskazuje na to, że kolekcja Versy odniesie sukces. Mimo to Kornelia jest w fatalnym nastroju. Zwierza się Agnieszce, że jej związek z Bartkiem to już przeszłość. Tymczasem Darek wraca do podstawowego składu swojej drużyny.

Po wysłuchaniu historii życia Amelii, Tomasz postanawia pomóc ukochanej. O wsparcie prosi Huberta. Pyrce, który sam niedawno stracił matkę, udaje się przekonać prezesa Ausdelu, by dał Amelii jeszcze jedną szansę.

Przyparty do muru Paweł przysięga Agacie, że to nie on prześladuje jej siostrę. Sugeruje, że jego zdaniem, za zastraszeniami stoi Świderski.

Tymczasem Iwona postanawia dać jeszcze jedną szansę Adrianowi. Zgadza się powtórnie z nim zamieszkać, mimo że rodzeństwo uważa, iż robi błąd. Wkrótce ukochany prosi ją o rękę.

Inspektor zaangażowany w sprawę wykradania danych komputerowych, prosi Ninę o pomoc w aresztowaniu Brożka. Kobieta zgadza się i gdy Jacek proponuje spotkanie, zaprasza go do siebie. Tymczasem Jola i Borys urządzają mieszkanie Basi zgodnie ze wskazówkami Madejskiego.

W gimnazjum koledzy wyśmiewają się z Kajtka, że nadal jest prawiczkiem. Nowak, korzystając z faktu, iż ojciec wyjechał na delegację, zaprasza do domu koleżankę z klasy, Oliwię... Natomiast Ernest, pod wpływem rozmowy z Hubertem, wpada na pomysł własnego interesu. Chłopak chce założyć radio.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.