Reklama
  • Wtorek, 10 maja 2016 (09:35)

    Barwy szczęścia. Darek nie chce już żyć w kłamstwie

Darek zamierza postawić wszystko na jedną kartę i przyznać się do swojej orientacji seksualnej.

Reklama

Po przemyśleniach Darek dochodzi do wniosku, że już czas skończyć z udawaniem. Zrywa swój układ z Romą i postanawia ogłosić oficjalnie, że jest gejem. Władek martwi się o to, jak całe wydarzenie wpłynie na karierę przyjaciela.

Kilka dni po wypadku Marek znajduje walizki Marii. Widząc rzeczy zmarłej żony, kompletnie się załamuje – wychodzi w piżamie na ulicę i błąka się po okolicy. Krystyna z Niną rozpoczynają nerwowe poszukiwania.

W tym czasie Wojtek deklaruje, że wraca do Finlandii. W czasie spotkania Klemens informuje zaskoczonych Natalię i Oliwiera, że dowiedział się od Magdy o wyjeździe do SPA. I postanowił wybrać się z nimi – załatwił sobie już nawet dostawkę...

Natomiast Marek nadal jest w bardzo złym stanie psychicznym. Rodzina odradza mu więc uczestnictwo w pogrzebie Marii.

Artur dostaje wezwanie do prokuratury w sprawie Eastwave Invest. Uspokaja zdenerwowaną Martę, że nie muszą się o nic martwić. Jego interesy z Wadimem i Władimirem były całkowicie legalne. Tymczasem Piotr i Janiszewski ustalają wspólną strategię zeznań oraz to, na kogo mogą zwalić winę.

Chcąc zamknąć pewien rozdział w swoim życiu, Waleria prosi Stefana, by pojechali na Podlasie w odwiedziny do Małkowskich. W czasie wizyty pyta Leona, dlaczego nie poinformował policji, że przygarnął kobietę, która straciła pamięć. Przy okazji chce również wyjaśnić, czy między nimi do niczego nie doszło.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.