Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:36)

    Barwy szczęścia. Jak zareaguje prezes Ausdelu na widok Amelii?

Okazuje się, że Amelia doskonale zna prezesa Stańskiego. Początkowo chce unikać spotkań z biznesmenem, ale w końcu decyduje się na rozmowę.

Reklama

Tomaszowi nie podoba się, że Amelia coraz częściej zostaje dłużej w pracy. Klara więc wyznacza kobiecie inne zadania. Stański jest zawiedziony, że starsza pani przestała przynosić kanapki, które przypominały mu smaki z dzieciństwa.

Po wielu perturbacjach Kasia szykuje się do wylotu do Tajlandii. Waleria ze łzami w oczach dziękuje Górce za to, co robi dla niej i Bartka. Natomiast Łukasz nadal odradza ukochanej niebezpieczną podróż.

Darek na poważnie rozważa ofertę z drugoligowego francuskiego klubu

Władek uważa, że przyjaciel nie powinien się poddawać i zawalczyć w Polsce o możliwość gry. Janicki jednak ma dość prześladujących go paparazzi i klubowych przepychanek Gdy Hubert spotyka Amelię, mówi jej, że prezes firmy Ausdel tęskni za jej kanapkami. Kobieta odwiedza biuro Stańskiego i... jest zszokowana, gdy pierwszy raz widzi jego twarz. Janicki podejmuje decyzję o opuszczeniu Polski. Władek jest załamany.

Rano Amelia dzwoni do Huberta i przekonuje go, że jest chora i zapewne jej rehabilitacja potrwa kilka tygodni. Potem jednak kobieta zbiera się na odwagę i jedzie do biurowca, by spotkać się ze Stańskim.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.