Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:00)

    Barwy szczęścia. Już wkrótce...

Odc. 1470. Liliana nie zechce wracać do damskiego boksera.

Koniec pięknej miłości

Po pobiciu przez Irka (Otar Saralidze) Liliana wraz z córeczką zatrzyma się u Klemensa (Sebestian Perdek). Tancerka uzna, że musi błyskawicznie znaleźć jakąkolwiek pracę i stanąć na nogi. Choć Górski obieca, że się nimi zajmie, Liliana nie podejmie tematu. Potem w biurze porad prawnych Klemens zapyta wspólników, czy Liliana nie przydałaby się im do pomocy.

Oliwier (Mikołaj Krawczyk) nie będzie miał nic przeciwko, a Natalia (Maria Dejmek) zaprotestuje. Niespodziewanie w biurze pojawi się Irek, by dowiedzieć się, gdzie zatrzymała się Lili i przekazać pieniądze dla niej. Zwoleńska nic mu nie zdradzi.

Reklama

Później Liliana przyjmie pieniądze Redyka, zaznaczając, że robi to wyłącznie na potrzeby dziecka. Lecz postawi sprawę jasno – do Irka już nie wróci.

Amor w pralni

Gdy Borys (Jakub Wieczorek) przyniesie do pralni swój ślubny garnitur, zechce go oddać Bożenie (Marieta Żukowska) do rąk własnych. Przy okazji zaprosi ją na kawę, ale Wiśniewska nieśmiało wykręci się od tego, tłumacząc, że późno kończy pracę. Koleżanki zaczną wypytywać ją potem o tajemniczego wielbiciela. Jedna uzna, że to prostak, a druga, że fajny, męski typ. Okaże się, że Borys nie da za wygraną i znowu odwiedzi pralnię.

Tym razem z bukietem kwiatów i zaproszeniem na obiad, co Wiśniewska przyjmie z entuzjazmem. Tyle że, jak na złość, samochód Grzelaka nie odpali. Bożena okaże zniecierpliwienie, więc Borys rzuci naprawę i zadzwoni po taksówkę. Zmarznięta Wiśniewska zechce jednak wracać do domu. Czy Borys przekona ją, żeby dała mu szansę?

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.