Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (13:05)

    Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz stracą mieszkanie?

Odc. 1467. Łukasz będzie miał za złe Kasi, że nie powiedziała mu o wszystkim, zanim poprosiła Walczakową o pieniądze.

Nieoczekiwanie Agnieszka (Anna Dereszowska) zażąda od Kasi (Katarzyna Glinka) zwrotu pieniędzy, które pożyczyła jej na wykupienie Bartka (Bartosz Gelner) z tajskiego więzienia.

– Straciłam pracę w Londynie i nie mam z czego żyć – wyjaśni Walczakowa. Górka znajdzie się w pułapce. Tym bardziej że Łukasz (Michał Rolnicki) wciąż będzie tkwił w błogiej nieświadomości, że gotówkę na wykupienie Koszyka wyłożyła Kornelia (Katarzyna Herman).

Reklama

Na domiar złego dostanie wysoki rachunek od prawnika za pomoc w Tajlandii. Zorientuje się też, że konto Fitness Klubu jest na minusie. Do tego lokal zostanie zalany i będzie wymagał remontu. Podłamana Kasia uda się do Walerii i Stefana. Poruszy temat pieniędzy, ale nie zechce o nich rozmawiać bez Bartka.

Tymczasem Walczakowa zacznie naciskać na zwrot długu. Kasia zostanie zmuszona do obcięcia pensji pracownikom. Pojedzie do Zakrzewia na spotkanie z Rybińskimi. Waldemar (Jacek Romanowski) odmówi, bo odcięła ich od wnuka.

Nie mając już innego wyjścia, Kasia zwierzy się Sadowskiemu, że zadłużyła się na sto- pięćdziesiąt tysięcy złotych. Łukasz przerazi się, że mogą stracić mieszkanie, pod którego zastaw wzięła pożyczkę od Agnieszki. Czy do tego dojdzie?

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.