Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:00)

    Barwy szczęścia. Kasia i Łukasz wyrzuceni na bruk!

Odc. 1470. Walczakowa zażąda od Kasi zwrotu całej kwoty pożyczki.

Choć Kasia i Łukasz (Katarzyna Glinka i Michał Rolnicki) postarają się zdobyć część pieniędzy na pokrycie długu, Agnieszka (Anna Dereszowska) pozostanie nieugięta. Wkrótce Górka przekona się, że wprawdzie ma wokół siebie ludzi, na których może liczyć, to jednak czasem to nie wystarcza, by wydobyć się z tarapatów.

Ona i Michał dostaną koperty od Stefana (Krzysztof Kiersznowski), Marty (Katarzyna Zielińska) i Huberta (Marek Molak). W sumie uzbierają 60 tysięcy, ale Walczakowa kategorycznie zażąda całej kwoty (150 tys. zł) i zagrozi, że jeśli jej natychmiast nie dostanie, zabierze im mieszkanie.

Reklama

Efekt? Kaśka zacznie się pakować przed wyprowadzką. Dojdzie do wniosku, że nie ma siły walczyć z Agnieszką. Walawska ją pocieszy, że przecież Walczakowa nie wyrzuci jej na bruk z dzieckiem. Będzie w błędzie. Agnieszce nie spodoba się proponowany termin dwóch tygodni na wyprowadzkę.

Jeszcze tego samego dnia wymieni zamki. Z wetkniętej we framugę kartki Kasia dowie się, że przez nią Walczakowa straciła szansę na swój program TV. Na szczęście Stefan z Walerią (Ewa Ziętek) przyjmą ich pod swój dach.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.