Reklama
  • Czwartek, 28 kwietnia 2016 (13:05)

    Barwy szczęścia. Kibice domagają się powrotu Darka

Co dalej z karierą Darka?

Po tym, jak Darek (Andrzej Niemyt) ogłosi publicznie, że jest gejem, jego życie zamieni się w piekło. Odsunięcie od grania, paparazzi koczujący pod domem... – to przykłady linczu nad nim. Na ulicy zaczepią go młody chłopak i starsza pani. Pogratulują mu odwagi. Chłopak zrobi sobie selfie z piłkarzem.

Podbudowany Janicki zechce objąć Władka (Przemysław Stippa), ale ten powie, by wstrzymał się z okazywaniem uczuć. Na odprawie przedmeczowej Darek dowie się, że decyzją prezesów będzie siedział na ławce. Powiśle zremisuje mecz. W domu Janicki przeczyta komentarze kibiców, którzy domagają się jego powrotu do składu. Postanowi powziąć kolejne kroki, a jeśli zespół się nie ugnie, rozwiąże kontrakt. Zaczepi się w zagranicznym klubie. Co na to Władek?

Reklama

Iwona wróci do Adriana

Niebawem Adrian (Sambor Czarnota) da kosza Larze (Malwina Turek) i postanowi zawalczyć o Iwonę (Izabela Zwierzyńska). Tę w nocy obudzi SMS o treści: „BOISZ SIĘ? TO DOBRZE”. O nękanie zacznie podejrzewać zakochanego w niej pacjenta Pawła (Mateusz Rzeźniczak). W szpitalu stażystka przeprosi Świderskiego za oskarżenia i opowie o swoich podejrzeniach pod adresem Piaseckiego, a Adrian obieca załatwić sprawę.

Razem z Iwoną pojadą do domu Pawła, a gdy ten otworzy drzwi, Świderski złapie go mocno za koszulę i zagrozi, by zostawił jego dziewczynę, bo pożałuje. Piasecki zapewni, że to nie on jest prześladowcą. Lecz Iwona mu nie uwierzy i zgłosi sprawę na policji. Po złożeniu zeznań Świderski zaprosi ją do siebie, a ona się zgodzi. Spędzą razem noc.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.