Reklama
  • Piątek, 12 sierpnia 2016 (13:05)

    Barwy szczęścia. Koniec walki?

Choć sąd przyzna Tomalom opiekę nad Mają, Sabina zdecyduje się oddać córkę jej biologicznym rodzicom!

Niech się to wreszcie skończy! – powie mężowi Sabina (Barbara Kurzaj) tuż przed wyjściem do sądu na rozprawę, podczas której ma zostać ogłoszony wyrok w sprawie Mai (Lena Parol). Tomala (Bartłomiej Nowosielski) pocieszy ją, że wszystko przebiegnie po ich myśli, a Maję zapewni, że nigdy jej nie oddadzą.

Zaskakujący wyrok

Reklama

Sabina będzie przekonana, że skoro wyniki badań genetycznych potwierdziły, iż Sandra (Paulina Komenda) i Michał (Piotr Witkowski) są biologicznymi rodzicami Mai, sąd przyzna im opiekę nad córką, choć przecież porzucili malutkie dziecko na śmietniku, skazując je na pewną śmierć.

– Musimy być dobrej myśli – powie Tomala i doda, że jeśli istnieje sprawiedliwość na świecie, to żaden sąd nie odbierze im Mai. Okaże się jednak, że Sandra i Michał wzięli ślub i chcą stworzyć Mai prawdziwą rodzinę. Sąd weźmie pod uwagę ich chęć rozpoczęcia nowego życia. – Sąd przyznaje Sandrze Grzybowskiej i Michałowi Grzybowskiemu władzę rodzicielską nad Mają Tomala – odczyta swą decyzję sędzia. Dopiero po chwili dotrze do zszokowanej Sabiny, że to nie wszystko, co znalazło się w orzeczeniu...

Już nie chcę walczyć!

Według wyroku Tomalowie wciąż będą rodziną zastępczą dla Mai, ale muszą umożliwić Grzybowskim kontakty z córką w ustalonych godzinach w miejscu zamieszkania dziewczynki i w obecności jej opiekunów. Chwilę po zakończeniu rozprawy do Sabiny i jej męża podejdzie na parkingu przed sądem Michał. – Kiedy możemy spotkać się z Mają? – zapyta.

– Nie będzie żadnych kontaktów! Odwołamy się! Będziemy dalej walczyć! – krzyknie Tomala, nie wiedząc, że Sabina ma zamiar... oddać Majkę Grzybowskim. – To jest koniec. Nie chcę się do niej jeszcze bardziej przywiązywać – powie mu żona, gdy dotrą do domu. Czy Sabina naprawdę się podda?

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.