Reklama
  • Środa, 10 sierpnia 2016 (15:36)

    Barwy szczęścia. Kto mówi prawdę?

Zdesperowana Lara postanowi targnąć się na życie. Zostawi list pełen „niespodzianek”.

Lara (Malwina Turek) będzie za wszelką cenę chciała wrócić do pracy w szpitalu. Kiedy Iwona (Izabela Zwierzyńska) odmówi jej pomocy w odzyskaniu posady, spróbuje odebrać sobie życie.

Reklama

Z listu, jaki zostawi niedoszła samobójczyni, Pyrka dowie się, że Dębowska przerwała ciążę, w której była z jej narzeczonym i że Adrian (Sambor Czarnota) poprosił ją o rękę... Świderski zacznie przekonywać ukochaną, że to urojenia chorej psychicznie dziewczyny, ale Iwona nie będzie pewna, czy może mu wierzyć. Postanowi zwrócić pierścionek zaręczynowy.

Nie złamie słowa

Justyna (Lidia Sadowa) przerazi się nie na żarty, gdy Basia (Sławomira Łozińska) powie jej, że zgodziła się udostępnić swój dom rodzinie uchodźców z Syrii.

Kwiatkowska zacznie przekonywać Grzelakową, że lepiej będzie, jeśli wynajmie dom w Zacisznej jej znajomemu, który pracuje w ambasadzie amerykańskiej, zamiast wpuszczać pod swój dach fanatyków religijnych gotowych na wszystko w imię Allaha. Basia nie będzie jednak chciała złamać słowa danego księdzu Damianowi (Janusz Łagodziński).

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Prowokacja Berga Łukasz (Michał Rolnicki), idąc na umówiony z Bergiem (Cezary Żak) wywiad, będzie niemal pewny, że uda mu się sprowokować znanego z dobroczynności właściciela galerii sztuki do... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.