Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Barwy szczęścia. Liliana postanawia spróbować swoich sił jako tancerka w klubie go-go...

Odc. 1483. Adrian powala Pawła na ziemię. W jego obronie staje Iwona.

Iwona i Adrian obserwują, jak ratownicy przywożą do szpitala nieprzytomną Larę. Wkrótce okazuje się, że dziewczyna próbowała popełnić samobójstwo. Kilka godzin później w ręce Pyrki trafia list od byłej rywalki. Pisze ona w nim, że była w ciąży ze Świderskim.

Reklama

Iwona nie wie, czy powinna wierzyć w słowa napisane przez Larę, ale niebawem odkrywa, że niedawno trafiła ona na oddział patologii ciąży, którego ordynatorem jest bliski kolega Adriana. Pyrka zaczyna podejrzewać, że lekarz na polecenie Świderskiego dokonał nielegalnej aborcji.

Miotana tysiącem wątpliwości dochodzi do wniosku, że najlepiej będzie jeśli zerwie zaręczyny. Po kilku dniach dziewczyna wyznaje bliskim, co się wydarzyło. Hubert radzi siostrze, by ostatecznie zerwała wszelkie kontakty ze Świderskim i zgłosiła na policję swoje podejrzenia związane z aborcją.

Tymczasem Adrian, mimo zerwania, cały czas zapewnia Iwonę o swojej niewinności i miłości. Natomiast Paweł, gdy tylko dowiaduje się o tym, że Pyrka zwróciła pierścionek, natychmiast pojawia się w jej rodzinnym domu. Kilka minut po nim na Zacisznej zjawia się także Świderski. Między mężczyznami szybko dochodzi do kłótni, która zmienia się w... bójkę.

Oszukany przez Julitę

W domu Górków zjawia się Radek. Chłopak nieśmiało wyznaje gospodarzom, że chciałby odzyskać pieniądze, które pożyczył, za pośrednictwem Julity, na ratowanie Bartka.

Kasia jest w szoku – pracownica nie przekazała jej ani grosza! Stefan czuje się w obowiązku zaprosić chłopaka, który nie ma się gdzie podziać, pod swój dach. Jednocześnie informuje Urszulę, że jej córka okradła Radka. Okazuje się, że Julita za przywłaszczone pieniądze zabrała matkę na ekskluzywną wycieczkę do Paryża.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.