Reklama
  • Piątek, 30 września 2016 (13:05)

    Barwy szczęścia . Małgorzata odkrywa oszustwo

Małgorzata odkryje, że Modest cały czas ją oszukiwał. Walawska znów pokłóci się z byłym mężem.

Reklama

Zakochana Małgorzata (Adrianna Biedrzyńska) planuje wakacje z ukochanym (Andrzej Niemirski). Razem mają udać się na romantyczny rejs statkiem.

Kobieta jest tak zaślepiona miłością, że dała Modestowi dostęp do swojego konta bankowego. Wróż, który od początku myślał tylko o tym, jak ją wykorzystać, skwapliwie z tego skorzystał. Wypłacił pieniądze i przestał odbierać telefony od Zwoleńskiej. Liczy na to, że kobieta będzie się wstydziła zdradzić bliskim, co jej się przytrafiło, a on bez problemu wyjedzie z kraju. Nic bardziej mylnego.

Wściekła Małgorzata nie tylko zwierzy się córkom, ale o jego oszustwach opowie też na policji i w telewizji. Jednocześnie Natalia (Maria Dejmek) znajdzie w rzeczach mamy notes Mo desta. A w nim informację, że akurat tego dnia wróż powinien odebrać z serwisu swój laptop. Zwoleńscy zastawią na niego pułapkę…

Tymczasem Marta (Katarzyna Zielińska) pokłóci się z Piotrem (Piotr Jankowski). Były mąż, wbrew jej woli, zamierza zabrać ich córkę (Gabriela Ziembicka) na kilka tygodni do Londynu.

– Niczego na mnie nie wymusisz, jestem matką, mam pełnię praw rodzicielskich! – zapowie mu Walawska. – Mamą? Ty naprawdę masz coś nie tak z głową, wszystko wyparłaś! To ja jestem prawdziwym ojcem Ewy. Ty masz tylko świstek z sądu – odpowie jej Walawski.

MU

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.