Reklama
  • Czwartek, 2 czerwca 2016 (15:05)

    Barwy szczęścia. Mężczyźni to same kłopoty

Zaręczyny, aresztowanie oraz oskarżenie o kradzież. Życie Iwony, Bożeny i Niny już nigdy nie będzie takie samo. Wszystko to za sprawą trzech różnych panów.

Reklama

Podczas wspólnego dyżuru w szpitalu Adrian (Sambor Czarnota) klęknie i poprosi zaskoczoną Iwonę (Izabela Zwie rzyńska) o rękę. Dziewczyna bez wahania odpowie mu: „Tak!”. Po powrocie z pracy Pyrka od razu zacznie się pakować.

– Wyprowadzam się do narzeczonego – poinformuje przyglądającego się jej z niepokojem brata (Marek Molak). – Chcę dać mu jeszcze jedną szansę. Hubert będzie wstrząśnięty decyzją siostry. Nie wierzy, że seksoholik, który w przeszłości wiele razy oszukał Iwonę, teraz da jej szczęście.

Niestety, Pyrka będzie głucha na argumenty przytaczane przez rodzinę.

Tymczasem policja poinformuje Ninę (Aleksandra Popławska), że nie jest w stanie ustalić miejsca pobytu Brożka (Mariusz Ostrowski). Inspektor (Krzysztof Prałat) poprosi Elsner, by pomogła go ująć. Jeszcze tego samego dnia Jacek zapuka do jej drzwi.

– Cześć, kochanie. Pięknie wyglądasz – rzuci, wchodząc. Pominie milczeniem wszystkie złe rzeczy, które się między nimi wydarzyły i jak gdyby nigdy nic, zaproponuje, by zaczęli wszystko od nowa. Kilka chwil później do mieszkania wejdą mundurowi i aresztują oszusta.

Ten widok sprawi, że Nina poczuje się wreszcie wolna i bardzo usatysfakcjonowana.

W tym tygodniu policjanci jeszcze raz się pojawią w serialu. Tym razem zostaną wezwani do pralni. Ale nie uprzedzajmy faktów. Prezes Stański (Lesław Żurek) odda do czyszczenia marynarkę. Zajmujące się jego zleceniem Danka i Inka (Aneta Todorczuk-Perchuć, Diana Krupa) znajdą w jednej z kieszeni jego ubrania większą ilość pieniędzy i nie oprą się pokusie... Przywłaszczą sobie całą sumę.

Gdy jakiś czas później Bruno pojawi się w firmie, by odzyskać gotówkę, spanikowane kobiety podrzucą dolary do torebki szefowej (Marieta Żukowska). Zdenerwowany biznesmen oskar ży pracownice pralni o kradzież i wezwie funkcjonariuszy. Jak wyjaśni się ta sytuacja? Czy Bożena zostanie aresztowana?

Monika Ustrzycka

Kurier TV

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.