Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (13:00)

    Barwy szczęścia. Miłosny trójkąt

Borys (Jakub Wieczorek), który straci głowę dla Bożeny (Marieta Żukowska), nie będzie umiał poradzić sobie z zazdrością o Brunona (Lesław Żurek).

Zrobi mu się przykro, że Wiśniewska nie opowiedziała swojemu ojcu Tomaszowi (Kazimierz Mazur) o ich spotkaniu nad Wisłą. Zacznie podejrzewać, że dla niej nie było to nic znaczącego.

Reklama

Na domiar złego stary Wiśniewski wspomni, że odwiedził ich Stański. Pochwali go, jaki to wspaniały chłopak. Grzelak nie ucieszy się na wiadomość, że Bożena spędziła miło czas z jego rywalem.

A gdy jeszcze zobaczy ją w towarzystwie Stańskiego pod domem, będzie miał nietęgą minę. Przywita się z Brunem, mocno ściskając jego dłoń. Bożenie nie spodoba się dziecinne zachowanie Borysa. Powie, że nie lubi takiego grubiaństwa.

Od prawdy do zerwania

W szpitalu Iwona (Iza Zwierzyńska) usłyszy rozmowę pielęgniarek. Jedna z nich powie, że była świadkiem przyjęcia Lary (Malwina Turek) na oddział patologii ciąży. Działo się to w czasie, gdy dziewczyna miała romans z Adrianem (Sambor Czarnota).

Zdruzgotana Iwona pójdzie zobaczyć Larę, a potem do ginekologa wypytać o jej ciążę. Następnie spotka się ze Świderskim i wygarnie mu, że Lara naprawdę spodziewała się dziecka.

Adrian wścieknie się i wyzna, że o ciąży Lary dowiedział się dopiero po poronieniu i nie jest pewny, czy to jego dziecko. Po powrocie do domu Świderski zorientuje się, że Iwona się wyprowadziła.

Pojedzie do Pyrków, ale tam też jej nie zastanie. Hubert (Marek Molak) rzuci się na niego z pięściami, sądząc, że znowu coś zrobił jego siostrze.

Pojednanie przy winie

Amelia (Stanisława Celińska) wciąż będzie myślała o obietnicy, jaką Bruno (Lesław Żurek) złożył w dniu jej ślubu: „Zadzwonię do ciebie, mamo”. Któregoś dnia Bożena (Marieta Żukowska) zagadnie ją o Brunona, informując jednocześnie, że od czasu ślubu Amelii z Tomaszem (Kazimierz Mazur) Stański ani razu nie pojawił się w pralni. Amelia posmutnieje z tego powodu.

Wiśniewska pocieszy ją, że nie powinna tracić nadziei. Jeszcze tego samego dnia kobieta wpadnie na syna w biurowcu. Bruno wytłumaczy jej, że nie odzywał się, bo czekał na decyzję Rozalii, czy będzie chciała razem z nim porozmawiać z matką. Nie wiadomo, co zdecydowała. On skorzysta z zaproszenia i odwiedzi ją w domu. Razem z Tomaszem będą świętować pojednanie przy winie.

Policja u Chowańskich

Któregoś dnia do drzwi Marty (Katarzyna Zielińska) zacznie dobijać się Marcel (Kamil Maćkowiak). Otworzy mu Artur (Jacek Rozenek). Uwadze Walawskiej nie ujdzie, że mężczyzna wygląda fatalnie. Marcel oznajmi, że przyszedł po pieniądze za kurtkę, którą zniszczył mu Ernest (Krystian Kukułka).

Chowański zdenerwuje się i zadzwoni na policję. Marcel ulotni się, a policjant, który przybędzie na miejsce, spisze zeznania. Wcześniej potwierdzi w bazie, że zatrzymali już kiedyś Marcela za zaczepianie Marty. Miał promil alkoholu we krwi. Artur zezna, że Marcel zagraża Marcie.

Potem żona wyzna mu, że Marcel już wcześniej ją napastował. Artur autentycznie oburzy się z tego powodu. Uzna, że Walawska jest zbyt miękka dla alkoholika. Oceni, że trzeba się przed nim bronić.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.