Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    Barwy szczęścia. Mimo wielu przeciwności Waleria i Stefan staną wreszcie na ślubnym kobiercu!

Odc. 1491. Po ucieczce przed rodzicami przygnębieni Oliwia i Kajtek trafiają na nadwiślańskie bulwary.

Oliwia i Kajtek piszą test gimnazjalny, a przed szkołą czekają na nich zdenerwowani rodzice. Młodzi postanawiają wymknąć się tylnym wyjściem. Nie chcą spotkać się z bliskimi, gdyż są przekonani, iż ci znowu będą chcieli ich rozdzielić. Po kilkudziesięciu minutach rodzice orientują się, że dzieci uciekły... Oliwia i Kajtek jadą nad Wisłę i tam spędzają wieczór.

Reklama

Natomiast przerażeni bliscy zgłaszają ich zniknięcie na policję. Niebawem funkcjonariusze pokazują im nagrania z monitoringu umieszczonego nad Wisłą. W czasie oglądania zapisu wideo Szczepan wpada w szał i po raz kolejny oskarża Kajtka. Tym razem o to, że porwał jego córkę i nafaszerował narkotykami. W pewnym momencie do ostrej dyskusji włącza się Anna Marczak, która próbuje tonować emocje. Kilka godzin później wszyscy oddychają z ulgą – dzieci odnajdują się u babci Kajtka. W czasie rozmowy Władek uspokaja przerażoną Oliwkę. Twierdzi, że ostatnie wydarzenia sporo nauczyły jej rodziców.

Oliwier jest oszustem!

Zwoleńska i Jakubczyk planują kupno mieszkania. Niedługo potem w punkcie darmowych porad prawnych zjawia się... policja z nakazem aresztowania Oliwiera. Wkrótce Natalia zostaje wezwana na przesłuchanie. Na komendzie dziewczyna dowiaduje się, że prowadzona przez nią kancelaria mogła być pralnią brudnych pieniędzy.

Gdy Zwoleńska opowiada o wszystkim Klemensowi, chłopak jest załamany i wyrokuje, że to koniec ich firmy. Tymczasem znajomy policjant przekazuje przygnębionej Natalii więcej szczegółów – Jakubczyk i jego żona, która także została aresztowana, oszukiwali na podatku VAT. Kilka dni później dziewczyna dostaje od Oliwiera wiadomość z prośbą o spotkanie. A chwilę później do jej mieszkania wpada policja.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.