Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (14:00)

    Barwy szczęścia. Nakryta na striptizie

Szkoła tańca, w której rzekomo zatrudniła się Kubanka, okaże się... klubem go-go!

Reklama

Po rozstaniu z Irkiem (Otar Saralidze), który okazał się damskim bokserem, Liliana (Aleksandra Szwed) ostro rzuci się w wir pracy. Klemensowi (Sebastian Perdek), który formalnie wciąż pozostaje jej mężem i cały czas pomaga w opiece nad córeczką Otylką (Zoja Pontek), powie, że pracuje w szkole tańca.

Jedno wielkie kłamstwo

Przez przypadek wyjdzie na jaw, że to jedno wielkie kłamstwo. Któregoś dnia zdenerwowany Klemens, któremu Redyk podczas spaceru odbierze Otylkę, pójdzie pod miejsce rzekomej pracy Liliany i – zamiast szkoły tańca – zobaczy... sklep sportowy. Na wieść o tym Natalia (Maria Dejmek) znajdzie w internecie adres klubu, który nazywa się tak jak szkoła Lili.

Gdy Klemens tam pojedzie, spotka wyzywająco umalowaną Lilianę. Dziewczyna skłamie, że przez pomyłkę dała mu zły adres. Górski zorientuje się, że Kubanka coś kręci, ale przemilczy to i tylko ją przytuli.

Szokujące odkrycie

Tymczasem Natalia zauważy, że Liliana wciąż wykorzystuje Klemensa. – Ostatnio ciągle ma jakieś „nagłe sytuacje” i prosi, byś został z Otylką – skomentuje. Chwilę później Górski zobaczy pod domem, że Lilianę z Otylką przywiózł samochodem jakiś obcy kierowca. Gdy o niego zapyta, Lili wyraźnie się zdenerwuje i naskoczy na Klemensa, że robi z igły widły.

Przy okazji oznajmi mu, że powinni się w końcu rozwieść. A później nastąpi jeszcze seria kłamstw i niedomówień. W końcu Górski przejrzy na oczy i postanowi ją... śledzić. Pojedzie za nią, by sprawdzić, czym naprawdę Kubanka się zajmuje. Przeżyje szok, gdy odkryje, że Lili pracuje w klubie go-go. Wejdzie do środka i na własne oczy zobaczy, jak Liliana się rozbiera. Nie obejdzie się bez wyrzutów, że Lili zarabia, swoją nagością. Tancerka wybiegnie zalana łzami. Klemens dogoni ją i wyzna, że ciągle ją kocha. Poprosi, żeby nie pracowała w klubie go-go, bo Irek odbierze jej dziecko, jeśli się tylko o tym dowie.

Nagła wyprowadzka

Po swoim szokującym odkryciu Górski nie będzie mógł się na niczym skupić w pracy. Zwierzy się Natalii, że jeśli zajmie się Lilianą, to może kiedyś do niego wróci. Zwoleńska oceni, że Klemens to beznadziejny przypadek. Niestety, po powrocie do domu Górskiego czeka kolejne rozczarowanie – okaże się, że Liliana zabrała wszystkie swoje rzeczy i wyprowadziła się z dzieckiem. a.im.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.