Reklama
  • Czwartek, 29 września 2016 (10:37)

    Barwy szczęścia. Namawiają Oliwkę do aborcji

Rodzice Oliwii najpierw sugerują córce aborcję, a potem oskarżają jej chłopaka o gwałt! Pyrka zrywa zaręczyny.

Reklama

Oliwka po rozmowie z rodzicami postanawia uciec z domu. Nie wyobraża sobie, że mogłaby poddać się aborcji. Po stronie dziewczyny stają zarówno Włodek, jak i Sabina z Andrzejem. Opiekunowie dziewczyny są jednak nieprzejednani.

Lektura listu od Lary, sprawia, że Iwona ma mieszane uczucia. Z jednej strony nie może uwierzyć, iż rywalka była w ciąży z jej narzeczonym, z drugiej coś jej mówi, że dziewczyna napisała prawdę. Wkrótce Pyrka odkrywa, że wcześniej Larę przyjęto na patologię ciąży.

Zdruzgotana Iwona wyznaje bliskim, że zerwała zaręczyny z Adrianem. Hubert pociesza siostrę i sugeruje jej, by o odkrytej nielegalnej aborcji zawiadomiła policję. Natomiast Świderski stara się przekonać Pyrkę, że nie skrzywdził Lary.

Po wysłuchaniu historii Radka, Stefan nie ma innego wyjścia i przyjmuje chłopaka pod swój dach. Jednocześnie informuje Urszulę, że jej córka oszukała i okradła narzeczonego. Okazuje się, że Julita za nieuczciwie uzyskane pieniądze zabrała matkę do Paryża. Gdy Paweł dowiaduje się o zerwanych zaręczynach, natychmiast pojawia się w domu Pyrków.

Telefon od Kajtka sprawia, że Sabina i Władek zjawiają się w domu Cieślaka. Na miejscu dowiadują się od policjantów, że ich syn został oskarżony przez Zbrowskiego o gwałt na Oliwii. Od zeznań dziewczyny zależy, jaka kara może grozić Kajtkowi...

Tymczasem do drzwi Marty dobija się Marcel. Wściekły Artur postanawia wezwać policję.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.