Reklama
  • Piątek, 7 października 2016 (13:05)

    Barwy szczęścia. Nie jesteś moją mamą

Odc. 1500. Ewunia zaskoczy Martę wyznaniem, że dowiedziała się od taty, iż nie jest jej prawdziwą córką.

Po powrocie od ojca z Londynu Ewa (Gabriela Ziembicka) sprawiać będzie wrażenie bardzo przygnębionej. Okaże się, że Piotr (Robert Jankowski) zdradził jej, iż Marta (Katarzyna Zielińska) nie jest jej prawdziwą mamą! – Jak mam to jej wytłumaczyć? – Walawska zapyta Chowańskiego (Jacek Rozenek). – Boli mnie, że nie było mnie przy niej, kiedy dowiedziała się, że nie jest moją biologiczną córką. Nie mogłam jej wtedy przytulić i powiedzieć, jak bardzo ją kocham – westchnie Marta, a mąż stwierdzi, że powinna porozmawiać z Ewą i wszystko jej wyjaśnić.

– A to, co zrobił Piotr, jest niewybaczalne! – doda Artur. Marta postanowi pojechać z Ewą na cmentarz, by przy grobie zmarłej przy porodzie Eweliny (Teresa Dzielska) wyznać dziewczynce całą prawdę o tym, w jakich okolicznościach została jej rodzicem. – Mamą jest ktoś, kto urodził, ale też ktoś, kto kocha, troszczy się, opiekuje, więc może ty, skarbie, masz dwie mamusie? – zakończy, a Ewa poda jej rękę i przytuli się do niej. Następnego dnia Marta spotka się z Piotrem i powie mu, że nie pozwoli, by odebrał jej córkę.

Reklama

Świat Seriali

Zobacz również

  • Milion dla Pyrków Do obsady „Barw szczęścia” dołączyła Olga Bończyk, niezapomniana doktor Edyta Kuszyńska z „Na dobre i na złe”. Tym razem wcieli się w postać prawniczki Sylwii, reprezentującej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.