Reklama
  • Wtorek, 28 czerwca 2016 (15:36)

    Barwy szczęścia. Nieudana randka Bożeny i Borysa

Borys znowu proponuje Bożenie spotkanie. Jednak tym razem Wiśniewska, ku jego zaskoczeniu, zgadza się...

Reklama

Po kilku spotkaniach Agata jest całkowicie zauroczona Pawłem. Chłopak nie tylko jej się podoba, ale także imponuje znajomością dzieł filmowych. Para wspólnie wpada na pomysł urządzania seansów kinowych w Feel Good.

Okazuje się, że Agnieszka wymieniła zamki w drzwiach mieszkania Górki. Dlatego też Kasia i Łukasz muszą się przeprowadzić do domu Stefana. Waleria stara się ukryć przed wracającym do zdrowia synem, jak duże kłopoty ma Katarzyna.

Pełen współczucia Klemens opiekuje się Lilianą i Otylką, które przyjął pod swój dach. Natalia nie akceptuje tej sytuacji. Uważa, że dziewczyna nie ma szczerych intencji i znowu będzie próbowała wykorzystać jej przyjaciela.

Po raz kolejny Borys podejmuje próbę umówienia się z Bożeną. Tym razem jednak Wiśniewska ulega namowom i zgadza się spędzić z Grzelakiem popołudnie. Niestety, samochód mężczyzny odmawia posłuszeństwa i randka raczej nie należy do udanych.

Natomiast Natalia, dzięki znajomemu Oliwiera, dowiaduje się, że Modest jest oszustem i uwodzicielem doskonale znanym policji.

W Feel Good odbywa się pierwszy seans zorganizowany przez Agatę i Pawła. Gościem honorowym spotkania jest hiszpański reżyser. Pyrka natychmiast zauważa, jak entuzjastycznie reaguje Piasecki na pojawienie się Iwony. Stara się zrobić wszystko, by nie dopuścić do ich spotkania w cztery oczy. Tymczasem Marek wreszcie wychodzi ze szpitala.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.