Reklama
  • Wtorek, 28 czerwca 2016 (15:36)

    Barwy szczęścia. Nowy rozdział w życiu Marka

Jesienią Marek definitywnie zakończy znajomość z Niną i postanowi rozpocząć nowe życie.

Po powrocie z Finlandii Marek (Marcin Perchuć) swoje pierwsze kroki skieruje do domu Pyrków. Zwierzy się Hubertowi (Marek Molak), że chce na stałe zostać w Polsce.

– Myślałem, żeby gdzieś wyjechać, zacząć nowe życie, ale może kiedyś, nie w tej chwili – stwierdzi i poprosi syna Marysi (Iza Kuna), by zawiózł go do jego starego mieszkania.

Czy to już koniec?

Reklama

– Nie zamierzam wracać do Niny – wytłumaczy. Złoty odwiedzi jednak Elsnerową (Aleksandra Popławska). – Zdałem sobie sprawę, że muszę zamknąć jeden rozdział w życiu i otworzyć drugi – powie Ninie, która, wychodząc z założenia, że Marek u niej zostanie, zaproponuje mu obiad i... powrót do jej firmy.

– Dostaniesz od razu kierownicze stanowisko – zaproponuje, nie zdając sobie sprawy, że ojciec jej syna nie chce mieć z nią dłużej nic wspólnego. – Nie powinniśmy pracować razem – usłyszy Nina dokładnie w chwili, gdy do domu wejdzie Witek (Witold Sosulski).

Chłopiec od razu zorientuje się, że ojciec nie zostanie z nimi. – Ty już nie kochasz mamy, prawda? – zapyta i po chwili doda obrażony: – A ona cię kocha, wiesz o tym?

Złoty nie zmieni jednak swej decyzji. Tymczasem u Niny zjawi się Krystyna (Hanna Bieluszko). Matka wręczy Markowi kopertę z wezwaniem do sądu w sprawie wypadku...

A.IM.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Milion dla Pyrków Do obsady „Barw szczęścia” dołączyła Olga Bończyk, niezapomniana doktor Edyta Kuszyńska z „Na dobre i na złe”. Tym razem wcieli się w postać prawniczki Sylwii, reprezentującej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.