Reklama
  • Wtorek, 22 stycznia 2013 (13:53)

    Barwy szczęścia - odc. 844-848

Marta poznaje zamiary Chowańskiego. Kostek może spędzić w więzieniu 10 lat!

Zdjęcie

Na wernisażu Maria poznaje Lenę (Justyna Kabała), byłą narzeczoną Marka. /Mat. Prasowe
Na wernisażu Maria poznaje Lenę (Justyna Kabała), byłą narzeczoną Marka.
/Mat. Prasowe

Robert wyznaje Marcie, że w Nowym Jorku przeprowadził kilka ciekawych wywiadów, dzięki osobistym kontaktom Chowańskiego. Pozyskał też korespodenta.

Anna nalega, by Malwina z Emilką została w Zakrzewiu do końca wakacji. Klara i Błażej wracają do domu z obozu językowego.

Reklama

Klara uspokaja Huberta, że nowe piosenki spodobają się jego fanom. Ludmiła i Michał liczą, że Kostek zostanie wkrótce wypuszczony z aresztu.

Mecenas, Zbigniew Żak sugeruje, że oskarżony może spędzić za kratkami... 10 lat. Basia i Zenek podejrzewają, że Bartek znów gra. .

Zdjęcie

Kasia decyduje się przyjąć Anitę  na wspólniczkę. /Mat. Prasowe
Kasia decyduje się przyjąć Anitę na wspólniczkę.
/Mat. Prasowe

Marta wyjeżdża z Chowańskim na kongres biznesu. Wieczorem mężczyzna przychodzi do jej pokoju z butelką szampana. Na wernisażu fotograficznym Maria zostaje przedstawiona Lenie.

Okazuje się, że kobieta była kiedyś z Markiem! Halina martwi się, że zorganizowanie ślubu na Mazurach będzie zbyt dużym obciążeniem dla Malwiny i Przemka.

Podsuwa pomysł urządzenia go w Zakrzewiu razem z chrzcinami Emilki.

Kaśka wie, że bez Anity klub przestanie istnieć. Jednak czuje się dotknięta postawionym jej ultimatum. Przyjaciółka przeprasza, że postawiła ją w trudnej sytuacji...

Władek i Maciek są szczęśliwi po ślubie. Dzielą się wrażeniami z podróży z Różą i Zdzisiem. Jerzy jest obrażony na Annę. Żona zapewnia go, że nie powinien być zazdrosny o Leszka.

Marta jest zdruzgotana zachowaniem Chowańskiego, który bezceremonialnie próbował ją uwieść. Nie przyznaje się jednak Elżbiecie, dlaczego wróciła do domu wcześniej, niż planowała...

Władek i Maciek szykują się do podróży, w trakcie której wezmą ślub na pokładzie samolotu. Sabina ma żal, że Bogumił sprzedaje salon.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Prowokacja Berga Łukasz (Michał Rolnicki), idąc na umówiony z Bergiem (Cezary Żak) wywiad, będzie niemal pewny, że uda mu się sprowokować znanego z dobroczynności właściciela galerii sztuki do... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.