Reklama
  • Czwartek, 30 czerwca 2016 (11:00)

    Barwy szczęścia. Oliwia i Kajtek

Po wakacjach okaże się, że ich „pierwszy raz” był brzemienny w skutki. Czy dojdzie do aborcji?

Reklama

Nastolatka (Wiktoria Gąsiewska) ze łzami w oczach poinformuje swojego kochanka (Jakub Dmochowski), że jest w ciąży. Przerażony chłopak zapyta, czy zrobiła test. – Nie, nie chcę – usłyszy. – Musimy wiedzieć na pewno – powie Kajtek i zaciągnie dziewczynę do apteki, a potem do mieszkania.

Wyniki nie kłamią!

– Dwie kreski... – Oliwka spojrzy na test, ukryje twarz w dłoniach i zacznie płakać.

Kajtek dowie się z internetu, że czasem wyniki testu ciążowego mogą być zafałszowane. Uzna, że najlepszym sposobem, by je zweryfikować, będzie wizyta u ginekologa. Jeszcze tego samego dnia Oliwka pójdzie do przychodni.

Nieoczekiwanie natknie się tam na znajomą swych rodziców, spanikuje i ucieknie, nie czekając na spotkanie z lekarzem. W końcu jednak stwierdzi, że nie ma innego wyjścia, jak powiedzieć o wszystkim rodzicom. – Chcę ci pomóc – zaoferuje Kajtek, ale dziewczyna spojrzy na niego ze złością i rzuci: – Już pomogłeś! Zrobiłeś mi dziecko!

Fałszywy alarm?

Szczepan (Arkadiusz Janiczek) zagrozi córce, że dopadnie Kajtka i da mu porządną nauczkę za to, co zrobił, a Klaudia (Anna Grycewicz) nieoczekiwanie zacznie bronić chłopaka. – On jej do niczego nie zmuszał – powie. Dokładnie w tym momencie Kajtek zapuka do drzwi mieszkania swej dziewczyny. – Wszystko przemyślałem... – zacznie, ale matka Oliwki przerwie mu.

– Ona nie jest w ciąży – skłamie. Okaże się, że ma zamiar zmusić córkę do poddania się aborcji! Kiedy dziewczyna się o tym dowie, postanowi uciec z domu...

Nie dla aborcji!

Rodzice nastolatki nie będą mieli innego wyjścia, jak spotkać się z Sabiną (Barbara Kurzaj) i powiedzieć matce Kajtka, co zmajstrowały ich dzieci oraz co oni zamierzają zrobić, by Oliwka nie zmarnowała sobie życia. Tomala kategorycznie sprzeciwi się aborcji. – Zabieg nie jest jedynym wyjściem z tej sytuacji – poprze ją Władek (Przemysław Stippa). Niestety, Klaudia nie da za wygraną...

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.