Reklama
  • Piątek, 29 kwietnia 2016 (14:00)

    Barwy szczęścia. Podwójne oświadczyny

Tomasz (Kazimierz Mazur) dwa razy poprosi o rękę Amelię (Stanisława Celińska), a Iwona (Iza Zwierzyńska) przyjmie oświadczyny Adriana (Sambor Czarnota).

Reklama

Pojawienie się w życiu Amelii syna (Lesław Żurek), którego na własne życzenie straciła wiele lat temu, sprawi, iż starsza pani dojdzie do wniosku, że nie zasługuje na nic dobrego, a już na pewno nie na Tomasza. Przybita postanowi zakończyć swój związek z Wiśniewskim. Podczas jego nieobecności w domu zacznie pakować swoje rzeczy, by wyprowadzić się, zanim Tomasz wróci.

Dwa razy „tak”

Na szczęście Wiśniewski cudem zdąży i zdoła ją zatrzymać. Gdy Amelia ze łzami w oczach stwierdzi, że nie zasługuje na miłość, on poprosi, by została jego żoną! Starsza pani wzruszy się jeszcze bardziej i powie „tak”! Zakochani dostaną błogosławieństwo Bożeny (Marieta Żukowska), córki Wiśniewskiego.

We trójkę będą oglądać pamiątki Amelii, która wyzna, że była bardzo surową matką. – Dzięki wysokim wymaganiom twoje dzieci wyszły na ludzi – skomentuje Tomasz. – I wierzę, że w głębi serca Bruno potrzebuje matczynej miłości.

Niestety, wkrótce potem Stański pojawi się w ich mieszkaniu i przy Wiśniewskim oznajmi matce, że wraz z Rozalią nie chcą mieć kontaktów z matką. Na pocieszenie Tomasz zabierze Amelię na romantyczną kolację i tam jeszcze raz oświadczy się jej. Tym razem z pierścionkiem. Szczęśliwa Amelia po raz drugi powie „tak”.

Jeszcze jedna szansa

Tymczasem Hubert (Marek Polak) przeżyje szok, gdy zobaczy, że jego siostra Iwona pakuje swoje rzeczy. – Wyprowadzam się do Adriana – poinformuje brata.

– Chcę dać mu jeszcze jedną szansę. Pyrka będzie wstrząśnięty, że jego siostra po raz kolejny daje się nabrać seksoholikowi, który w przeszłości wielokrotnie ją oszukał. Świderski, który po nią przyjedzie do domu Pyrków, zapewni, że Iwona będzie u niego bezpieczna. – Rano znów miałam głuche telefony – zdradzi kobieta.

Głuchy telefon

Choć cała rodzina uzna, że Iwona popełnia błąd, nie będą ją zatrzymywać. Przekona ich argument Klary (Olga Jankowska), że każdy ma prawo do swojego życia i popełniania błędów.

W szpitalu Świderski niespodziewanie uklęknie przed Iwoną i wsunie na jej palec pierścionek. Potem urządzi w domu romantyczną kolację. Cudowny nastrój zepsuje im kolejny głuchy telefon od Iwony. Adrian z wrażenia obleje się czerwonym winem. Przez okno zobaczą, jak zakapturzona postać obserwuje mieszkanie Świderskiego...

Świat Seriali
Więcej na temat:Tomasz | Ona | O.N.A. | Sambor Czarnota | bary | Amelia | mazur

Zobacz również

  • Milion dla Pyrków Do obsady „Barw szczęścia” dołączyła Olga Bończyk, niezapomniana doktor Edyta Kuszyńska z „Na dobre i na złe”. Tym razem wcieli się w postać prawniczki Sylwii, reprezentującej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.