Reklama
  • Piątek, 5 lutego 2016 (15:34)

    Barwy szczęścia. Problemy w związku Klary i Huberta

W małżeństwie Klary i Huberta coraz częściej dochodzi do zgrzytów i napięć. A Władek i Kajtek poznają znanego piłkarza.

Reklama

W domu Marczaków panuje grobowa atmosfera – wszyscy martwią się o niedającą znaku życia Malwinę. Tymczasem kobieta spędza czas w hotelu nad morzem. Towarzyszy jej poznany kilkanaście godzin wcześniej Franek.

Para szasta pieniędzmi, które Malwina zabrała z sejfu kancelarii. W tym samym czasie Władek i Kajtek poznają pod swoim domem Romę i Darka – parę, która planuje zamieszkać w okolicy. Szybko okazuje się, że mężczyzna jest znanym piłkarzem.

Okazuje się, że Darek, który wraz z ukochaną rozgląda się za nowym lokum, to znany sportowiec

Po przeanalizowaniu wyników badań Walerii, lekarz wyklucza zmiany neurologiczne, które mogłyby tłumaczyć amnezję. Sugeruje Stefanowi i Bartkowi, że muszą uzbroić się w cierpliwość. Jego zdaniem poprawa może przyjść w każdej chwili.

Między Klarą a Hubertem znowu dochodzi do scysji. Dziewczyna ma pretensje, że ukochany nie interesuje się niczym oprócz pracy i treningów.

Niedługo później Śliwińska znowu ma powody do zdenerwowania – w okolicy Zacisznej pojawia się konkurencja dla jej biznesu. Natomiast Jerzy oddaje Waldemarowi część pieniędzy skradzionych przez Malwinę.

Przygnębiona Bożena zwierza się ojcu z problemów, jakie ma w pracy. Tomasz sugeruje, że powinna skontaktować się z właścicielką pralni. Tymczasem Kasprzak orientuje się w planie zasadzki, którą zastawiła na niego Bożena. W ramach zemsty niszczy koszulę klienta, za którą odpowiedzialna była Wiśniewska.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.