Reklama
  • Wtorek, 21 czerwca 2016 (11:41)

    Barwy szczęścia. Przyleci bocian

Niebawem okaże się, że Hubert (Marek Molak) i Klara (Olga Jankowska) w końcu zostaną rodzicami!

Iwona (Iza Zwierzyńska) zauważy, że Adrian (Sambor Czarnota) unika jej w łóżku. Za to w szpitalu lekarz zacznie flirt z nową pielęgniarką, która okaże się nieczuła na gesty seksoholika. Co innego Lara (Malwina Turek), która akurat się pojawi i będzie prowokować doktora. Zaczną się całować, rozbierać.

Gdy zjawi się Iwona, Lara schowa się za parawanem, a Adrian wymyśli, czemu jest nagi. Świderski wyprosi kochankę, mówiąc, że kocha Iwonę i nie chce jej stracić. Po pracy Pyrka wróci taksówką do domu. Zostanie napadnięta, ale uratuje ją Paweł (Mateusz Rzeźniczak). Napastnikiem okaże się... Lara.

Reklama

Z tej okazji Pyrka nazajutrz przyniesie żonie śniadanie do łóżka. Będzie wyraźnie podekscytowany ciążą, ale Klara zacznie tonować jego entuzjazm. – Nie chcę dać się zwariować – rzuci Śliwińska-Pyrka. – I na razie wolę trzymać ciążę w tajemnicy przed przed wszystkimi, nawet bliskimi. Potem Pyrka spotka się z Ernestem (Krystian Kukułka), który zauważy, że kolega jest rozkojarzony.

Nie spodoba mu się to, bo Pyrka nie przygotował jeszcze pomysłu na autorski program w radio. W tym czasie Klara będzie oglądać stronę internetową dla młodych mam. Przypadkiem zobaczy to Iwona (Iza Zwierzyńska). Klara odetchnie z ulgą, bo okaże się, że bratowa myśli, że ona nie przestaje nakręcać się na ciążę, co sprawia, że nie może w nią zajść. Tymczasem Iwona nabierze obaw, że żona brata nie wytrzyma napięcia związanego z nieudanym zajściem w ciążę.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Milion dla Pyrków Do obsady „Barw szczęścia” dołączyła Olga Bończyk, niezapomniana doktor Edyta Kuszyńska z „Na dobre i na złe”. Tym razem wcieli się w postać prawniczki Sylwii, reprezentującej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.