Reklama
  • Piątek, 20 maja 2016 (13:05)

    Barwy szczęścia. Smutna prawda o historii Amelii

Odc. 1451. Amelia wyznaje Tomaszowi smutną prawdę o swojej rodzinie.

Reklama

Amelia bardzo mocno przeżywa odnalezienie syna. W końcu, po wielu pytaniach ze strony Tomasza, decyduje się opowiedzieć ukochanemu historię swojego nieszczęśliwego życia. Wyznaje, także, dlaczego syn i córka nie chcą jej znać.

Okazuje się, że przez lata miała ciągłe pretensje do swojego męża o brak ambicji. A gdy mężczyzna nie wytrzymał fali niekończącej się krytyki i zaczął uciekać w alkohol, wyrzuciła go z domu.

Dzieci nie mogły zrozumieć i wybaczyć jej takiego postępowania i gdy tylko osiągnęły pełnoletniość, od razu opuściły dom rodzinny i zerwały z nią wszelkie kontakty.

Wiśniewski następnego dnia odwiedza Stańskiego i usilnie namawia go, by dał matce drugą szansę. Jednak mężczyzna nie jest przekonany do tego pomysłu. Zdesperowany Tomasz zwierza się Hubertowi ze swojego kłopotu. Pyrce, który przecież niedawno stracił bardzo bliską osobę, udaje się namówić prezesa Ausdelu na odwiedziny u matki.

Po krótkiej wizycie syna Amelia szuka w internecie informacji na jego temat. Jest pod ogromnym wrażeniem kariery, którą udało mu się zrobić. Kobieta strasznie się boi, że już nigdy nie zobaczy Bruna.

Walka o dziecko

Nadchodzi dzień rozprawy o ustalenie macierzyństwa Mai. Ku zaskoczeniu Sabiny i Andrzeja, w sądzie u boku biologicznej matki dziecka zjawia się mężczyzna, który podaje się za ojca dziewczynki. W trakcie składania zeznań Sandra opowiada, że udało jej się pokonać nałóg.

Bardzo żałuje popełnionych błędów i zamierza wspólnie z Michałem stworzyć dla córki normalną rodzinę. Po zakończeniu rozprawy prawniczka Tomalów tłumaczy im, że pojawienie się ojca Mai zwiększa szanse Sandry na odzyskanie dziecka.

Świat Seriali
Więcej na temat:Amelia | bary | Tomasz | smutna | prada | dzieci | sztuki walki | Sandra Cretu

Zobacz również

  • Milion dla Pyrków Do obsady „Barw szczęścia” dołączyła Olga Bończyk, niezapomniana doktor Edyta Kuszyńska z „Na dobre i na złe”. Tym razem wcieli się w postać prawniczki Sylwii, reprezentującej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.