Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Barwy szczęścia. Świderski nalega na ślub

Reklama

Jestem z tobą bardzo szczęśliwy – usłyszy Iwona (Izabela Zwierzyńska) z ust Adriana (Sambor Czarnota) zaraz po wakacjach. – Nawet nie wiesz, jaki spokój odnalazłem dzięki tobie. Czuję, że wreszcie przestałem się bać bliskości i czuję się... bezpieczny. Tak, to jest dobre określenie. Chciałbym, żeby to trwało już zawsze. – Nie bój się, tak będzie – uspokoi go Iwona.

– Wiem, dlatego nie powinniśmy czekać ze ślubem. Co byś powiedziała o 14 maja? Dobra data na ślub? Narzeczona odpowie mu pytaniem na pytanie: – Adrian, czy to wszystko nie dzieje się trochę za szybko?

Przypomni mu, że niedawno umarła jej mama Maria (Iza Kuna). – Nie doszliśmy jeszcze do siebie – wyjaśni. – Nikt nie będzie w stanie bawić się na weselu, bo mamy żałobę.

Rano Kasia (Katarzyna Glinka) znajdzie Łukasza (Michał Rolnicki) śpiącego w fotelu przy biurku. Dowie się, że w nocy ukochany robił reportaż o karambolu i do tego jeszcze pomagał poszkodowanym. Sadowski wytłumaczy jej, że potrzebują teraz pieniędzy, dlatego bierze coraz więcej zleceń.

Kasia odpowie mu, że jest pewna, iż jej pomysł na całodobowy fitness wypali i uda im się wyjść z długów, w które wpędziła ich Agnieszka (Anna Dereszowska).

Rozmawiała już nawet z firmą ochroniarską, która bierze na siebie zabezpieczenia i monitoring, zgadzając się zamontować wszystko w zamian za zniżki do klubu dla swoich pracowników.

Łukasz oznajmi, że wezmą kredyt na mieszkanie, ale to on będzie go spłacał...

Świat Seriali

Zobacz również

  • Prowokacja Berga Łukasz (Michał Rolnicki), idąc na umówiony z Bergiem (Cezary Żak) wywiad, będzie niemal pewny, że uda mu się sprowokować znanego z dobroczynności właściciela galerii sztuki do... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.