Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Barwy szczęścia. Świderski nalega na ślub

Reklama

Jestem z tobą bardzo szczęśliwy – usłyszy Iwona (Izabela Zwierzyńska) z ust Adriana (Sambor Czarnota) zaraz po wakacjach. – Nawet nie wiesz, jaki spokój odnalazłem dzięki tobie. Czuję, że wreszcie przestałem się bać bliskości i czuję się... bezpieczny. Tak, to jest dobre określenie. Chciałbym, żeby to trwało już zawsze. – Nie bój się, tak będzie – uspokoi go Iwona.

– Wiem, dlatego nie powinniśmy czekać ze ślubem. Co byś powiedziała o 14 maja? Dobra data na ślub? Narzeczona odpowie mu pytaniem na pytanie: – Adrian, czy to wszystko nie dzieje się trochę za szybko?

Przypomni mu, że niedawno umarła jej mama Maria (Iza Kuna). – Nie doszliśmy jeszcze do siebie – wyjaśni. – Nikt nie będzie w stanie bawić się na weselu, bo mamy żałobę.

Rano Kasia (Katarzyna Glinka) znajdzie Łukasza (Michał Rolnicki) śpiącego w fotelu przy biurku. Dowie się, że w nocy ukochany robił reportaż o karambolu i do tego jeszcze pomagał poszkodowanym. Sadowski wytłumaczy jej, że potrzebują teraz pieniędzy, dlatego bierze coraz więcej zleceń.

Kasia odpowie mu, że jest pewna, iż jej pomysł na całodobowy fitness wypali i uda im się wyjść z długów, w które wpędziła ich Agnieszka (Anna Dereszowska).

Rozmawiała już nawet z firmą ochroniarską, która bierze na siebie zabezpieczenia i monitoring, zgadzając się zamontować wszystko w zamian za zniżki do klubu dla swoich pracowników.

Łukasz oznajmi, że wezmą kredyt na mieszkanie, ale to on będzie go spłacał...

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.