Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:35)

    Barwy szczęścia.Trafi za kratki!

Nie dość, że Jacek straci Ninę i pieniądze, to jeszcze zostanie aresztowany.

Niebawem inspektor poprosi Elsnerową (Aleksandra Popławska) o pomoc w aresztowaniu Brożka (Mariusz Ostrowski), ujawniając jej, że policja nie może go zlokalizować, by wręczyć mu nakaz aresztowania. Nina zdecyduje się na współpracę i zaniesie na komendę zawartość laptopa męża. Obieca też, że da znać, kiedy Jacek ponownie zjawi się u niej. Nastąpi to jeszcze tego samego dnia.

Cześć, kochanie!

Jacek przyjdzie do Niny z kwiatami. – Cześć, kochanie! – radośnie rzuci w drzwiach. – Jak ty dziś pięknie wyglądasz! – powie. Uwadze Niny nie ujdzie fakt, że mężczyzna czuje się i zachowuje tak, jakby nic się nie stało. Kiedy zaskoczona Krystyna (Hanna Bieluszko) zostawi ich samych, Nina spyta Brożka, czego się napije. Sama zaproponuje mu… szampana, co on uzna za superpomysł.

Tego się nie spodziewał...

Reklama

Popijając trunek, Jacek pochwali klasę Elsnerowej i zapyta, czy mogliby zacząć wszystko od początku. W tym samym momencie rozlegnie się dzwonek do drzwi i do mieszkania energicznie wkroczą policjanci. Elsnerowa wprowadzi ich do salonu. Inspektor poinformuje Brożka, że ma nakaz aresztowania, po czym wyjmie kajdanki... Jacek spojrzy na Ninę, a ona uśmiechnie się z satysfakcją.

Nowa postać: Oliwia

Już 12 maja do obsady dołączy 17-letnia Wiktoria Gąsiewska, która w dorobku ma udział w takich serialach jak „rodzinka.pl”, „O mnie się nie martw”, „Prawo Agaty” czy „Komisarz Alex”. Zagra Oliwię, dziewczynę Kajtka (Jakub Dmochowski).

Gdy koledzy z klasy zaczną nabijać się z Nowaka, że nigdy nie jeszcze nie był z dziewczyną, a potem przykleją mu do pleców kartkę z napisem „prawiczek”, ona zerwie ją i z dezaprobatą spojrzy na żartownisiów. Tak zostaną parą….

Biznesplan na radio

Bogdan (Kazimierz Wysota) wpadnie do salonu Modesta (Andrzej Niemirski) i zażąda, by trzymał się z dala od Małgorzaty (Adrianna Biedrzyńska). Gdy pojawi się tam także Zwoleńska, dojdzie do kłótni.

Ona poprosi, by ją spłacił, on ostrzeże ją przed oszustem. Wróż krzyknie, że nie życzy sobie oczerniania, a Bogdan rzuci się na niego z pięściami... Wtedy Małgorzata postanowi, że pieniądze od byłego męża przeznaczy na wejście w spółkę z Modestem.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.