Reklama
  • Wtorek, 8 marca 2016 (15:34)

    Barwy szczęścia. Tragiczny wypadek na budowie

Na budowie nadzorowanej przez Jerzego dochodzi do tragicznego wypadku. Sytuacja Marczaka jest nie do pozazdroszczenia.

Reklama

Po tygodniu pracy Łukasz wraca z Katowic do domu na weekend. Marzy o tym, by najbliższe dwa dni spędzić z Kasią i Ksawerym. Niestety, rodzinną sielankę przerywa telefon od Dominiki, która prosi męża o pilne spotkanie.

Gdy Sadowski przyjeżdża do kawiarni, kobieta wyznaje mu, że ma nawrót depresji i potrzebuje jego wsparcia.

W czasie pobytu w Warszawie Waleria stara się jak najwięcej sobie przypomnieć. Dlatego też wypytuje Bartka o jego dzieciństwo, Deklaruje również, że bardzo by chciała poznać jego dziewczynę.

Koszyk obawia się, że matka nie zaakceptuje starszej od niego o dwadzieścia lat Kornelii.

Tymczasem na budowie kierowanej przez Jerzego dochodzi do tragedii. Mężczyźnie, który uległ wypadkowi na budowie, grozi amputacja nogi. Nic więc dziwnego, że całą sprawą zajmuje się prokurator, który natychmiast wszczyna śledztwo.

Jerzy dostaje zakaz opuszczania kraju i Marczakowie są zmuszeni do zrezygnowania z wyjazdu do Włoch. Natomiast Radosław w rozmowie z prokuratorem próbuje zrzucić całą winę na podwładnego.

W domu Władka pojawia się Maciek. Mężczyzna chce się pożegnać z byłym ukochanym przed wyjazdem do Krakowa. Mówi mu też, że ich związek uważa za definitywnie skończony, co wyraźnie przygnębia Cieślaka.

Następnego dnia Beata, widząc smutek przyjaciela, radzi mu, by zapomniał o nieszczęśliwej miłości i znalazł sobie kogoś nowego.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Milion dla Pyrków Do obsady „Barw szczęścia” dołączyła Olga Bończyk, niezapomniana doktor Edyta Kuszyńska z „Na dobre i na złe”. Tym razem wcieli się w postać prawniczki Sylwii, reprezentującej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.