Reklama
  • Poniedziałek, 30 maja 2016 (13:35)

    Barwy szczęścia. Waleria jest przerażona, ale zamierza zrobić wszystko, by ratować syna

Kibice wspierają Darka po jego przyznaniu się do homoseksualizmu. Bartek trafia do tajlandzkiego aresztu za posiadanie narkotyków.

Reklama

Mimo bardzo pozytywnego oddźwięku na program przygotowany przez Sadowskiego, sytuacja Darka wciąż jest trudna. Przed jego domem koczują paparazzi, a piłkarz nadal nie jest uwzględniany przy wyborze składu. Przed szkołą Kajtka zaczepia fotoreporter i proponuje mu pieniądze za wspólne zdjęcie Janickiego i Cieślaka.

W odwiedziny do Natalii i Magdy przyjeżdża Bogdan. Skarży się dziewczynom na Małgorzatę, która domaga się przyspieszenia rozliczeń za działkę i dom. Jest w szoku, gdy córki informują go o romansie matki z wróżem.

Do przetargu na sprzątanie nowego biurowca stają Klara i Marika. Seksowna sprzątaczka, by zdobyć kontrakt, znów próbuje użyć swoich wdzięków. Z kolei Pyrka stawia na rzeczową, profesjonalną prezentację. Natomiast Paweł próbuje na różne sposoby zbliżyć się do Iwony.

Listonosz przynosi Sabinie list polecony z wezwaniem na rozprawę o ustalenie macierzyństwa Sandry względem Mai. Tomalowa boi się, że Wojciechowska odbierze jej córkę. Waleria z niepokojem czeka na powrót syna z Tajlandii. Wieczorem u Górki zjawia się Kornelia. Waleria i jej najbliżsi nie mogą uwierzyć, że Bartek może za posiadanie narkotyków trafić na wiele lat do azjatyckiego więzienia. Okazuje się, że jedyną szansą na wykupienie Koszyka z aresztu jest wręczenie dużej łapówki.

Tele Tydzień

Zobacz również

  • Milion dla Pyrków Do obsady „Barw szczęścia” dołączyła Olga Bończyk, niezapomniana doktor Edyta Kuszyńska z „Na dobre i na złe”. Tym razem wcieli się w postać prawniczki Sylwii, reprezentującej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.