Reklama
  • Piątek, 17 czerwca 2016 (09:36)

    Barwy szczęścia. Walka o Maję

Tomalowie walczą w sądzie z Sandrą o możliwość opieki nad Mają. Tymczasem Lara próbuje odzyskać Świderskiego.

Reklama

Wychowawczyni Ewy informuje Martę, że matka Paulinki zażądała, by rozsadziła dziewczynki. Walawska jest zszokowana i gdy spotyka Zofię w szatni, próbuje się dowiedzieć, o co chodzi. Kobieta wyjaśnia, że jej zdaniem dzieci powinny się przyjaźnić z równymi sobie.

Na rozprawie o ustalenie, pod czyją opieką powinna znaleźć się Maja, u boku Sandry pojawia się mężczyzna. Podaje się on za biologicznego ojca dziecka.

Wojciechowska zeznaje, że pokonała nałóg i żałuje popełnionych błędów. Prawniczka Tomalów tłumaczy klientom, że pojawienie się ojca Mai zwiększa szanse Sandry na odzyskanie córki.

Jednocześnie jednak zachęca Sabinę i Andrzeja do dalszej walki. Tymczasem sprawa kradzieży w pralni wyjaśnia się za sprawą zeznań Inki i Danki, które same zgłaszają się na policję.

Zdenerwowana Iwona odkrywa na ścianie przy drzwiach swojego mieszkania obraźliwy napis. Niedługo potem zauważa też przed blokiem tajemniczą, zakapturzoną postać. Tymczasem Agata spotyka się z byłą dziewczyną Pawła. W trakcie rozmowy Pyrka dowiaduje się, że Piasecki jest chorobliwie zazdrosny.

Lara próbuje za wszelką cenę odzyskać Świderskiego. Prowokuje mężczyznę i... bardzo mało brakuje, by doszło między nimi do zbliżenia.

Natomiast Marta spotyka pod szkołą zapłakaną Zofię. Kobieta nie może pogodzić się z tym, że jej córka została zabrana do pogotowia opiekuńczego. Walawska obiecuje jej pomóc.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.