Reklama
  • Czwartek, 29 września 2016 (10:38)

    Barwy szczęścia. Wojna o Ewunię

Martę (Katarzyna Zielińska) czekają trudne chwile. Czy straci Ewunię (Gabrysia Ziembicka)?

Do poważnego konfliktu dojdzie między Martą a jej byłym mężem Piotrem (Piotr Jankowski). Walawski niespodziewanie poinformuje ją, że planuje wyjazd do Londynu i zamierza zabrać ze sobą Ewunię. Marcie zapali się czerwona lampka. Pomysł z wyjazdem jej się nie spodoba, choć Artur (Jacek Rozenek) oceni, że obiektywnie nie ma w nim nic złego.

Pokój w Londynie

Iga (Ada Fijał), obecna żona Walawskiego, też nie ucieszy się, że Piotr wywraca życie ich rodziny do góry nogami. Od Marty dowie się, że chce zabrać Ewę – przecież ona z dziećmi zostaje w Polsce!

Reklama

Zdradzi, że Walawski dostał pracę w banku i raczej wyjadą tam na stałe.

Gdy Marta spotka się z Piotrem, ten obwieści jej, że będzie szukał w Londynie mieszkania i chce, żeby Ewa wybrała pokój dla siebie. Dojdzie do kłótni, podczas której Walawski przypomni byłej żonie, że nie przejmowała się tak córką, gdy szła w tango.

Czas na prawdę?

Wyrzuci jej, że to on jest biologicznym ojcem, a ona ma tylko świstek z sądu. W tym momencie pojawi się Ewa. Marta wystraszy się, że usłyszała słowa ojca, ale ona wyrazi tylko obawę o to, że mama nie puści jej z tatą.

W tych okolicznościach Marta zgodzi się na wyjazd córki. Wtedy Piotr zacznie się głośno zastanawiać, czy nie powinni powiedzieć wreszcie małej prawdy o jej mamie.

A.IM.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.