Reklama
  • Poniedziałek, 13 czerwca 2016 (11:00)

    Barwy szczęścia. Wpływ energii

Wróż Modest tak zakręci Małgorzatą, że Zwoleńska odkryje w sobie czarodziejską moc. Nie uwierzy, że ma do czynienia z oszustem.

Reklama

Natalia (Maria Dejmek) przeżyje szok, gdy za wycieraczką samochodu Oliwiera (Mikołaj Krawczyk) znajdzie ulotkę gabinetu bioterapii Margo (Adrianna Biedrzyńska), czyli rodzonej matki! Certyfikowany przez wróża Modesta (Andrzej Niemirski). Natychmiast powiadomi o tym swoją siostrę Magdę (Honorata Witańska). Razem zaczną się głośno zastanawiać, jak mama może naciągać ludzi na to, że jest bioenergoterapeutką.

100 zł za wizytę

Gdy pójdą pod wskazany na ulotce adres, w poczekalni u wróżki Margo okaże się, że na seanse u niej trzeba umawiać się z tygodniowym wyprzedzeniem. Zainteresowanie jej usługami jest niebotyczne! Na ścianie dojrzą dyplom ukończenia szkoły bioenergoterapii wystawiony przez Modesta.

Traf sprawi, że z gabinetu akurat wyjdzie Małgorzata i ze zdziwieniem zauważy córki. Oznajmi, że będą musiały poczekać na swoją kolej. Gdy w końcu dojdzie do rozmowy między nimi, wystraszą się, jak bardzo Modest wpłynął na Małgorzatę, która bierze sto złotych za wizytę, a gabinet wynajmuje od Modesta.

Mama-czarodziejka

Natalię zacznie od tego wszystkiego boleć głowa. Małgorzata usadzi ją na fotelu i sprawi, że ból minie. Zajmie się też Magdą, która po krótkim seansie poczuje się lepiej. Po wyjściu z gabinetu Zwoleńskie skomentują, jak to możliwe, że mama im pomogła.

Nagle dostrzegą Modesta, który ich nie zauważy, bo będzie zajęty rozmową z jakimś „kochaniem”, które według niego ma wielki talent. – Wystawię ci dyplom i możesz otwierać gabinet, tylko musisz mieć gotówkę – podsłuchają zdumione. I wtedy postanowią wziąć się za wróża.

Szantaż pomoże?

Na ich prośbę Oliwier wypyta o oszusta znajomego policjanta. Okaże się, że Modest w rzeczywistości nazywa się Wiesław Solich. To trzykrotny rozwodnik z więzienną przeszłością, dwukrotnie skazany za wyłudzenia. Facet, który zmienia gabinety i kobiety jak rękawiczki. Oliwier zdobędzie też adresy innych salonów wróża. Pod jednym z nich spotkają jego byłą kobietę, która opowie, że Modest wyrządził wiele zła ludziom i swojemu synowi.

Zabrał im całe oszczędności i odszedł. Od lat nie płaci zasądzonych alimentów. Natalia postanowi pójść do Małgorzaty i powiedzieć jej o wszystkim. – To fałszywe oskarżenia! – oceni jednoznacznie bioenergoterapeutka.

Wtedy siostry zdobędą się na szantaż. Spotkają się z Modestem, by powiedzieć mu, że wszystko o nim wiedzą. Grzecznie poproszą, by raz na zawsze zniknął z życia Małgorzaty, bo w przeciwnym razie wykorzystają swoją wiedzę na jego temat. Co wskórają?

Świat Seriali
Więcej na temat:bary | Maria Dejmek | Margo | Mama | Mama | Mama | mama | natalia

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.