Reklama
  • Czwartek, 28 kwietnia 2016 (13:05)

    Barwy szczęścia. Za co aresztują Bartka?

Odc. 1444. Kornelia poinformuje Walerię i Stefana o aresztowaniu Bartka.

Ledwo Waleria (Ewa Ziętek) odzyska pamięć, dopadną ją kolejne problemy. Tym razem będą one dotyczyć jej syna Bartka (Bartosz Gelner). Kornelia (Katarzyna Herman) wróci sama z Tajlandii, dokąd wybrali się z ukochanym. Okaże się bowiem, że młody Koszyk został aresztowany w Azji!

Reklama

Waleria nie będzie mogła zrozumieć, jak Kornelia mogła zostawić go w Bangkoku samego? Na domiar złego Łukasz (Michał Rolnicki) przedstawi konsekwencje, jakie mogą spotkać Bartka za posiadanie narkotyków, a Stefan (Krzysztof Kiersznowski) opowie mu i Kasi (Katarzyna Glinka), czego dowiedzieli się od Wagnerowej. Otóż, pod koniec wyjazdu Bartek i Kornelia pokłócili się.

Chłopak poszedł w miasto, a potem w jego samochodzie znaleziono marihuanę. Sadowski obieca pomoc. Miał do czynienia z podobną sprawą i wie, do kogo się odezwać. Dowie się, że póki Bartek jest w areszcie, można go wykupić. Ale trzeba dużo pieniędzy. Waleria uda się do Kornelii z prośbą o pożyczkę.

Wagnerowa stwierdzi, że Bartek sam jest sobie winny, a wręczenie łapówki mu nie pomoże. Wyprosi załamaną Walerię, która zapowie, że pomoże synowi za wszelką cenę!

Świat Seriali

Zobacz również

  • Prowokacja Berga Łukasz (Michał Rolnicki), idąc na umówiony z Bergiem (Cezary Żak) wywiad, będzie niemal pewny, że uda mu się sprowokować znanego z dobroczynności właściciela galerii sztuki do... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.