Reklama
  • Wtorek, 27 września 2016 (11:37)

    Barwy szczęścia. Zemsta ojca

W imię źle pojmowanej miłości do dziecka Szczepan dopuści się przestępstwa: fałszywie oskarży Kajtka o gwałt na swojej córce!

Ojciec Oliwii (Arkadiusz Janiczek) i jego żona Klaudia (Anna Grycewicz) w trosce o dobro dziewczyny (Wiktoria Gąsiewska) zabronią jej wszelkich kontaktów z Kajtkiem (Jakub Dmochowski). Zbrowscy uważają, że syn geja (Przemysław Stippa) i fryzjerki (Barbara Kurzaj) nie jest odpowiednią partią dla ich latorośli. Choć alarm z ciążą nastolatki okazał się fałszywy, nie chcą przeżywać powtórki tej sytuacji.

Wyzwiska i policzek

Tyle że Oliwka nie będzie po słuszna zakazom i umówi się z ukochanym na naukę. Wcześniej zapowie Kajtkowi, że na razie muszą wstrzymać się od seksu. Pech sprawi, że chłopak obleje ją sokiem. Gdy on pójdzie walczyć z plamą na sukience, Oliwia okryje się ręcznikiem.

Reklama

W tym czasie do drzwi zadzwoni Szczepan. Nowak zaprosi go do środka, a gdy Zbrowski zobaczy córkę w ręczniku, obrzuci ją stekiem wyzwisk, a Kajtkowi wymierzy cios.

Lista zarzutów

Niestety, na tym krewki Szczepan nie poprzestanie. Wezwie na Zaciszną policję. Nie dość, że fałszywie oskarży Kajtka o próbę gwałtu, to jeszcze stwierdzi, że Oliwka jest przetrzymywana w domu Cieślaka wbrew swojej woli.

Zezna też, że nastolatek zachowywał się w stosunku do niego agresywnie i rzucał pod jego adresem groźby karalne. Sabina i Władek nie uwierzą w zarzuty Zbrowskiego.

A Oliwka, która nie będzie w stanie odpowiedzieć na pytania policjantów, otrzyma wezwanie na przesłuchanie na komendzie. Jeśli za namową ojca zezna, że Kajtek chciał ją zgwałcić, Nowaka czekają zarzuty prokuratorskie.

Dyskusja wokół uchodźców

Basia (Sławomira Łozińska) za namową księdza Damiana (Janusz Łagodziński) postanowi przyjąć uchodźców z Syrii. Do Nabila dojedzie jego młodszy brat Fayad, 24-letni student inżynierii w Damaszkiu oraz 25-letni kuzyn Basem. Rasha, żona Nabila oraz matka braci wciąż przebywają w Turcji. Okaże się, że mają przyjechać do Polski, gdy Rasha urodzi dziecko.

Grzelakowa zdenerwuje się na księdza, że wprowadził ją w błąd. Potem Zenek (Jan Pęczek) z Borysem (Jakub Wieczorek) obwieszczą Grzelakowej, że proboszcz wrobił ją w pomoc trzem młodym byczkom! Będą pewni, że to nie uchodźcy, a imigranci zarobkowi.

Tele Tydzień

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.