Reklama
  • Środa, 24 sierpnia 2016 (10:05)

    Helena Englert dołącza do "Barw szczęścia"

Do obsady „Barw szczęścia” dołączyła Helena Englert, córka aktorów Beaty Ścibakówny i Jana Englerta.

Reklama

Rola w serialu „Dwójki” wcale nie będzie aktorskim debiutem Englertówny, która aktorstwo wyssała z mlekiem matki. Wszystko wskazuje na to, że od urodzenia po prostu była skazana na uprawianie zawodu, w którym jej rodzice odnoszą wielkie sukcesy.

16–letnia dziś Helena po raz pierwszy stanęła przed kamerą w 2002 roku – w filmie „Superprodukcja” w reżyserii Juliusza Machulskiego zagrała... samą siebie. Trzy lata temu zaś wystąpiła w filmie „Układ zamknięty” Ryszarda Bugajskiego.

Nie ma dla niej ratunku

Jan Englert zdradził w jednym z wywiadów, że o ile udało mu się uratować przed aktorstwem troje najstarszych, dorosłych już, dzieci, o tyle z Helenką raczej to nie wyjdzie.

– Wykazuje wielkie zdolności, ale jedno mnie pociesza: bardzo zdolne dzieci, jak dorastają, tracą talent – powiedział wybitny aktor, reżyser, pedagog (profesor Akademii Teatralnej w Warszawie) i dyrektor Teatru Narodowego w jednym.

Podobno Helena ma jasno określone cele – pragnie studiować aktorstwo w Londynie. Zbiera już nawet pieniądze na czesne.

Córka z Kanady

Tymczasem po wakacjach zobaczymy ją w „Barwach szczęścia”, gdzie wcieli się w postać Angeli, córki Sebastiana (Kacper Krupski). Kowalski nieoczekiwanie przedstawi ją swojej ukochanej Magdzie (Honorata Witańska), z którą ma się wkrótce pobrać.

Zwoleńska wścieknie się, że nie powiedział jej wcześniej o istnieniu córki. Sebastian wyjaśni, iż był przekonany, że nigdy już jej nie zobaczy. Przez lata bezskutecznie jej szukał. Teraz przyleciała do Polski z Kanady, bo jej mama zmarła.

Angela rozpocznie naukę w tej samej szkole, co Kajtek (Jakub Dmochowski). Nowak będzie udzielał jej korepetycji z matematyki. A swojej dziewczynie Oliwii (Wiktoria Gąsiewska) powie, że nie może się z nią spotykać, bo musi pracować.

a.im.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.