Reklama
  • Czwartek, 22 września 2016 (13:00)

    Kulisy Barw szczęścia

Oliwka i Kajtek będą przerażeni wynikiem testu. Amelia będzie szczęśliwa, gdy jej syn pojawi się w sali ślubów.

Reklama

W dniu swojego ślubu Amelia jest bardzo przygnębiona. Smuci się, że tak ważną chwilę w swoim życiu będzie świętować sama, bez dzieci. Tomasz robi wszystko, by pocieszyć narzeczoną i przekonać ją, iż czeka ją jeszcze wiele cudownych chwil. W końcu proponuje, żeby odwołać ślub. Amelia nie chce nawet o tym słyszeć, ociera łzy i para rusza do Urzędu Stany Cywilnego.

Gdy do ceremonii zostaje już tylko kilka minut, do urzędu wpada spóźniona Bożena. Na korytarzu niespodziewanie spotyka Bruno. Obydwoje są bardzo zdziwieni swoim widokiem, a Stański żartobliwie pyta, czy Wiśniewska spieszy się na swój ślub. Zaskoczona kobieta wyjaśnia, że za chwilę mają odbyć się zaślubiny jej ojca i... jego matki.

Kilka minut później nieco speszony mężczyzna staje przed zaskoczoną Amelią. Wzruszona kobieta prosi syna, by został na uroczystości. Po złożeniu przysięgi przez nowożeńców, Stański nie od razu śpieszy z gratulacjami. Dopiero pytanie Bożeny wyrywa go z zadumy i mężczyzna podchodzi do matki i Tomasza z gratulacjami. Jednak gdy Amelia zaprasza go na obiad, wymawia się wyjazdem służbowym. Ale na koniec spotkania obiecuje, że wkrótce zadzwoni.

Prawda wychodzi na jaw

W czasie spotkania Oliwka mówi Kajtkowi, że spóźnia jej się miesiączka. Chłopak nieco bagatelizuje sprawę, ale kiedy test ciążowy daje pozytywny wynik, wpada w panikę i zaczyna szukać „pomocy” w internecie. Tymczasem dziewczyna idzie do ginekologa, ale gdy spotyka w poczekalni znajomą rodziców, rezygnuje z wizyty.

Syn Władka jest przerażony, gdy Oliwka nie pojawia się w szkole. Po lekcjach idzie do jej domu, a tam okazuje się, że rodzice dziewczyny już wiedzą o ciąży. Dochodzi do karczemnej awantury.

Świat Seriali

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.