Reklama
  • Czwartek, 28 kwietnia 2016 (13:05)

    Kulisy serialu "Barwy szczęścia"

Odc.1435. Spotkanie Darka z rodzicami Władka przebiega w bardzo miłej atmosferze. Odc.1435. Praca na jednym oddziale sprawia, że Iwona i Adrian znowu zaczynają się spotykać.

Reklama

Darek postanawia ostatecznie zerwać swój udawany związek z Romą. Chce raz na zawsze skończyć tę grę pozorów i przyznać się przed całym światem, że jest gejem.

Władek jest sceptyczny i sugeruje przyjacielowi, że taka deklaracja może mieć ogromny wpływ na jego karierę. Poza tym chyba najpierw powinien powiedzieć prawdę swoim rodzicom.

Piłkarz przyznaje Cieślakowi rację i postanawia spotkać się z rodziną, jednocześnie prosi Władka, by mu towarzyszył. Niedługo później podekscytowany Kajtek wyznaje Róży, że jego ojciec spotyka się z piłkarzem.

Cieślakowa jest nieco zaskoczona i stara się informacje uzyskane od wnuka zweryfikować u źródeł, czyli u Władka. Ten dochodzi do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem całej sytuacji będzie zorganizowanie obiadu dla rodziców, na który także zaprosi Darka. Popołudnie upływa w miłej atmosferze, choć Zdzisio nie może uwierzyć, że Janicki jest gejem.

Kilka dni później Władek znowu organizuje rodzinne spotkanie. Tym razem jednak pojawiają się na nim także rodzice piłkarza. Niebawem Darek ma rozegrać kolejny mecz. Deklaruje Władkowi, że jeśli jego drużyna wygra, to publicznie przyzna się do swojej orientacji.

Miłość odżyje?

Lara jest zazdrosna o kontakty Iwony i Adriana. Z satysfakcją informuje Pyrkę, że nie może kontynuować stażu z powodu niedopełnionych formalności w szpitalnym dziale kadr. Świderski interweniuje w tej sprawie, dając kochance wyraźnie do zrozumienia, że Iwona jest dla niego ważna.

Wyraźna zażyłość lekarza i stażystki nie podoba się również Pawłowi – pacjentowi, któremu Pyrka najwyraźniej wpadła w oko. Jednak para, na przekór wszystkiemu, znowu zbliża się do siebie. A Iwona oświadcza rodzinie, że nadal kocha Adriana.

Świat Seriali
Więcej na temat:Ona | O.N.A. | kulisy | bary | adrian | janicki | Rom | Platforma Obywatelska

Zobacz również

  • Milion dla Pyrków Do obsady „Barw szczęścia” dołączyła Olga Bończyk, niezapomniana doktor Edyta Kuszyńska z „Na dobre i na złe”. Tym razem wcieli się w postać prawniczki Sylwii, reprezentującej... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.